Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Örgü Battaniye Modelleri

Yazar: - 01 Kasım 2018
344
Bireylerin kendilerinin hazırlayabilecek oldukları gibi başkalarının ördüğü battaniyeleri satın alarak da elde edebilecek oldukları bu modeller, fabrikasyon battaniyelerden tüm yönleriyle farklı olacaktır. Örgü işini kendisi yapacak olan kişiler, renklerin ve uygulanacak olan desenlerin tamamını kendi zevklerine göre belirleyebileceklerdir. Oturma odasında televizyon izlerken, kendi örmüş olduğu battaniyenin altına girmek ya da fabrikasyon ürünlerden farklı, yalnızca kişilerin […]

Bireylerin kendilerinin hazırlayabilecek oldukları gibi başkalarının ördüğü battaniyeleri satın alarak da elde edebilecek oldukları bu modeller, fabrikasyon battaniyelerden tüm yönleriyle farklı olacaktır. Örgü işini kendisi yapacak olan kişiler, renklerin ve uygulanacak olan desenlerin tamamını kendi zevklerine göre belirleyebileceklerdir. Oturma odasında televizyon izlerken, kendi örmüş olduğu battaniyenin altına girmek ya da fabrikasyon ürünlerden farklı, yalnızca kişilerin elinde olan bu örme battaniyeleri kullanmak büyük zevk verecektir.

Örgü battaniyelerin en güzel kısmı, bir hediye olarak hazırlanacak olduğu zaman karşı tarafa verilen değerin bir göstergesi olması, çocukları için hazırlanacak olduğu zaman üzerine çocukların hoşuna gidecek olan desenlerin kolaylıkla işlenebilecek olmasıdır. Örgü battaniye örecek olan kişiler internet üzerinden birçok modele kolaylıkla ulaşabilecekken örgü bir battaniye satın almak isteyen kişiler, yerel kermeslerden, dükkanlardan ve internet sitelerinden de örgü battaniye satın alabileceklerdir.

El işi örgü battaniye

Sıcacık tutacak örgü battaniye

Tığ işi örgü battaniyeler

Yünlü Battaniyeler
Giyilebilir Battaniyelerle Soğuk Günlerde Üşümeyin
PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ