Decoration Ideas
En Güzel ve En Çok Satılan Prefabrik Evler Galeri için tıklayın

En Güzel ve En Çok Satılan Prefabrik Evler

14 Eylül 2020

Tek katlı prefabrik evler ve fiyatları. Dubleks prefabrik evler ve fiyatları. Prefabrik evler hakkında genel bilgiler, moduler yani konteyner evler hakkında bilgiler verilmektedir. Sayfamızda yer alan linkler üzerinden satın alabilirsiniz.

Şehir Hayatının Stresi
Şehir hayatının stresi, zorluğu ve diğer olumsuz etkileri insanları çok fazla yorar. Bir apartmanda oturulduğunu düşündüğümüzde hava alabileceğimiz güzel bir bahçesinin olmaması ve hatta balkonların bile yetersiz olması insanları ister istemez huzursuzluğa sevk ediyor. Bu sebepten dolayı insanlar artık bahçeli, müstakil bir ev hayali kuruyorlar. Normal dairelerden daha konforlu ve aynı zamanda kullanışlı olan prefabrik evlere son zamanlarda rağbet artıyor.

Tek Katlı ve Dubleks Prefabrik Evler

Prefabrik evler tek katlı veya dubleks olarak seçilebilir. Bunları daha fazla gruba da ayırabiliriz. Fiyat olarak da ekonomik, standart ve lüks tasarım prefabrik evler bulunmaktadır.

Prefabrik Evler Kaç Metrekare?

Prefabrik evlerde tek katlı olan modeller 40 metrekareden başlıyor. Tek katlı ama geniş bir ev istiyorum diyenler içinde 200 metrekareye kadar tasarlanmış prefabrik evler bulunmaktadır. Prefabrik dubleks evler ise 80 metrekareden başlıyor ve 200 metrekareye kadar gidebiliyor.


Modüler Evler

Modüler evlerin diğer bir ismi konteyner evdir. Prefabrik evlerle aralarında fiyat farkı vardır. Bu evler çokd aha ekonomik ve düşük maliyetlidir. Sahip olduğunuz bir araziye kurulunu kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu evleri bağ evi, yazlık, hobi bahçesi gibi projelerinizde kullanabilirsiniz. Fabrika ortamında üretilen modüler evler 1 aydan kısa sürede üretilir ve 1 hafta gibi bir sürede tamamen hazır hale gelir.

Prefabrik Ev Fiyatları

Tek katlı prefabrik evlerin fiyatları 70.000 TL’den başlar. Bu evlerin metrekareleri düşüktür. 40-50 metrekare gibi düşünebilirsiniz. Metrekare arttıkça fiyatta artar. Örneğin 80 metrekare bir prefabrik ev 120.000 TL civarıdır. Dubleks prefabrik evlerin fiyatları 150.000 TL civarından başlar. Bu evler en az 80 metrekaredir. Fiyatların evin yapısına, kalitesine göre değişiklik gösterir. Her firmanın fiyatları farklıdır.

Prefarik Ev Modelleri

Resimleri tam sayfada detaylı incelemek için üzerine tıklayabilirsiniz.

PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ